ERAF projekts Nr. 1.1.1.4/17/I/008 "Pētniecības infrastruktūras attīstīšana viedās specializācijas jomās un institucionālās kapacitātes stiprināšana Daugavpils Universitātē"

Projekta vadošais partneris - Daugavpils Universitāte

Projekta kopējais finansējums - 3 069 684,21 EUR, t.sk. ERAF finansējums 2 478 770 EUR

Projekta galvenais mērķis - stiprināt Daugavpils Universitātes institucionālo kapacitāti, koncentrējot pētniecības resursus un modernizējot DU un Latvijas Hidroekoloģijas institūta pētniecības infrastruktūru viedās specializācijas jomās, lai veicinātu pētniecības infrastruktūras izmantošanu tautsaimniecības problēmu risināšanā.

LHEI projekta ietvaros konsolidēsies ar Daugavpils Universitāti un uzlabos pētniecības infrastruktūru, izmantojot šīm aktivitātēm 500 000 EUR.

Projekta progress no 2018. gada 1. marta –  31. maijam

Lai veicinātu pētniecības infrastruktūras izmantošanu tautsaimniecības problēmu risināšanā, projekta ietvaros tiek veikta Daugavpils Universitātes (DU) un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) zinātniskās aparatūras modernizēšana, iegādājoties jaunu aprīkojumu starptautiski novērtētajās pētniecības programmās definētajās prioritārās attīstības jomās: matemātika, fizika, nanomateriāli, materiālu inženierzinātnes; bioloģija.

DU pētniecības programmu „Matemātika, fizika, nanomateriāli, materiālu inženierzinātnes” un „Bioloģija” īstenošanai, kā arī kopīgas pētniecības programmas „Bioloģija” ar LHEI realizēšanai šajā periodā notiek fotoluminiscences un Ramana spektrofotometra un augstas izšķirtspējas elektronmikroskopa iegādes procedūra, kā arī datortehnikas iegāde pētniecībā iesaistītā LHEI personāla darba vietu aprīkojuma modernizēšanai.

Projekta progress no 2018. gada 1. jūnija –  31. augustam

DU un LHEI kopīgas pētniecības programmas „Bioloģija” realizēšanai veikta datortehnikas iegāde un piegāde - 10 datori - pētniecībā iesaistītā LHEI personāla darba vietu aprīkojuma modernizēšanai.

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Cookies, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.