ES Kohēzijas fonda projekts Nr. 5.4.2.2/17/I/002  "Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru".

Projekta vadošais partneris - Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācija

Projekta kopējais finansējums - 7 069 787.87 EUR, t.sk. ES Kohēzijas fonda finansējums - 5 945 241.00 EUR

Projekta galvenais mērķis - valsts vides monitoringa un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana vides pārvaldībā, pilnveidojot par valsts vides monitoringu un kontroli atbildīgo iestāžu un nacionālās nozīmes vides izglītības un informācijas centru tehnisko nodrošinājumu, kā arī
īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.

Latvijas Hidroekoloģijas institūts kā sadarbības partneris projekta ietvaros uzlabos jūras vides informācijas iegūšanas un apstrādes iespējas, iegādājoties mērījumu aparatūru, apm. 580 000 EUR apjomā.

09.03.2018. Projekta realizācijas ietvaros Latvijas Hidroekoloģijas institūts uzsācis jūras vides monitoringa iekārtu iegādes, izsludinot iepirkumu akustiskajam straumju mērītājam. Sīkāk par iepirkumu - http://www.lhei.lv/lv/izsludinātie

12.06.2018. Jūras vides monitoringa iegādēs, LHEI veicot atkārtotu iepirkuma izsludināšanu akustiskajam straumes mērītājam, konkurss noslēdzies ar rezultātu. Ar SIA "Hidrolab" tiks slēgts līgums par aparatūras piegādi.

04.09.2018. LHEI veiktā zemsliekšņa iepirkuma  - cenu aptaujas - par makrozoobentosa kausu izgatavošanu un piegādi rezultātā noslēgts līgums ar SIA "Koksnes aizsardzība" un septembra sākumā saņemti jaunie makrozoobentosa kausi.

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Cookies, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.